درباره ما

شرکت جام زرین فیروز (سس ترانه)

شرکت جام زرین فیروز در ابتدای دهه 80 کار خود را آغاز کرد. برند تجاری این مجموعه با نام ترانه به صورت رسمی کار خود را در سال 81 به فاز بهره برداری، تهیه و تولید رساند.

واحد تولید صنعتی این کارخانه در استان البرز و شهرک صنعتی اشتهارد واقع شده است. با توجه به مرکزیت این نقطه جغرافیای و دسترسی شاه راه‌های اصلی، فراهم کردن مواد اولیه و توزیع این محصول در مطلوب‌ترین شرایط ممکن اتفاق می‌افتد.

کنترل مواد اولیه یکی از مهم‌ترین فازهای تهیه سس در کارخانه ترانه است. این مواد به صورت فصلی از بهترین نوع ممکن تهیه می‌شود. تونل پخت و تغلیظ کننده دو مرحله‌ای و در ادامه آن تونل پاستوریزاتور، سه بخش اساسی خط سس ترانه است.

از تعهدهای شرکت ترانه حفظ سلامت، کیفیت و عرضه محصولی عاری از هر گونه ناخالصی است. برای تحقق این هدف این مجموعه به فاصله یک سال یعنی در سال 82 بعد از راه اندازی و کنترل موفق خط تولید سس کچاپ، یکی از پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های نظارت بر تولید و کنترل محصول نهایی را بنا کرد.

و در ادامه با سیستم بسته بندی و هواگیری تمام خودکار این خط تولید طی سالیان متمادی، گروه ترانه سعی داشته تا این چاشنی محبوب را در بهترین شرایط به بازار و به شما همراهان گرامی عرضه کند.

محصولات غذایی ترانه با هدف تعیین اصالات محصول به فاز کنترل کیفیت ارسال می‌شوند. این بخش خود به چهار بخش تقسیم می‌شود که در آن هر سس جداگانه مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

در ادامه روند تولید محصولات متفاوت در مجموعه مستمر بوده است و در 10 سال‌ اخیر سبد ترانه برای مشتریان پربارتر شده است. تولید سس کاهش یافته یکی از تولید‌های برتر و شاخص برای مصرف شما است.

این محصول به صورت انحصاری با هدف سلامتی تهیه می‌شود و در فاز خط تولید گسترده آن، نسبت به محصولات همتایش، تغییرات زیادی در تهیه و تولید آن رخ داده است. یکی از نوآوری‌های بارز شرکت ترانه حذف امولسیون واحد در اغلب سس‌ها، یعنی تخم مرغ بوده است. جایگزینی آن با مواد طبیعی، چربی این چاشنی را به شدت کنترل کرده و همه را به طعمی خاص میهمان می‌کند.

کارخانه سس ترانه با آینده نگری ویژه در برنامه خود طعم دهنده‌ها و سس‌های گوناگون را جای داده تا تمام سلیقه‌ها را به نحو احسنت پوشش دهند.

عضویت جام زرین فیروزه در انجمنهای صنفی و علمی داخلی و خارجی، گواهی از تلاش مستمر این مجموعه برای تحقق تولید انواع سس با کیفیت درجه یک است.