سس فرانسوی

سس فرانسوی فشاری

taraneh_logo
وزن400gr
تعداد در بسته15عدد

سس تک نفره فرانسوی بزرگ

taraneh_logo
وزن40gr
تعداد در بسته160عدد

سس تک نفره فرانسوی

taraneh_logo
وزن20gr
  

سرو یک پرس سیب زمینی سرخ کرده با آن هم با سس فرانسه، آن را به یه وعده غیر معمول اما انتخاب دائم وعده‌های شما تبدیل می‌کند. برخلاف نام این سس، کشور آرژانتین یکی از مکانی بوده که خط محبوبیت را در آغاز کرده و تا کشور فرانسه برده است. 

در این نقطه جهان و سایر کشورهای آمریکای جنوبی این سس با عنوان سالسا گلف شناخته می‌شود. این سس در کشورهای آرژانتین، چیلی و پاراگوئه پای همیشگی غذاهای لذیذ دریایی مرسوم در این نقاط است.

سفر این سس به کشورهای اروپایی باعث تغییرات در نحوه مصرف آن شده است. در غذاخوری‌های فرانسوی و رستوران‌هایی که غذاهای ترکیه‌ای سرو می‌کردند، این سس در کنار انواع پیش غذا سرو می‌شد. این سر خط محبوبیت جهانی این چاشنی خوشمزه بود.

ترکیبات سس فرانسه

پایه اصلی این سس از ترکیب دو چاشنی دلچسب سس مایونز و کچاپ تشکیل می‌شود. حتی بعضی‌ها آن را با عنوان مایوکچاپ می‌شناسند!

در ترکیبات این سس دو بخش مایونز و یک بخش کچاپ استفاده می‌شود. اما برای خوش طعمی این محصول فقط به همین جا ختم نمی‌شود. برای اینکه رنج خوردنی‌های از این هم فراتر برود و با خیال راحت آن را کنار بشقاب مزه پذیرایی عصرانه خود بگنجانید، ترکیبات غیرمنتظره‌ای از ادویه به سس فرانسه در کارخانه ترانه اضافه می‌شود.

در مجموع 9 ادویه آن هم با نسبت‌های دقیق در سس فرانسه استفاده می‌شود. این ادویه‌ها شامل پودر سیر، فلفل سیاه و سفید آسیاب شده، پودر پیاز و سیر، پودر پاپریکای دودی، پودر آویشن و پونه کوهی، نسبت کم فلفل قرمز هستند.

برای بالانس طعم و مزه و فعال کردن طعم ادویه‌ها، شیرین کننده طبیعی مثل ساکارین مایع و یا نسبت متناسب پودر پاپریکای شیرین یکی از اقلام اساسی در لیست ترکیبات سس فرانسه است.

مراحل تولید سس فرانسه در کارخانه ترانه

تولید سس فرانسه در فاز اول با اندازه‌گیری نسب دقیق مواد خشک یا همان ادویه‌ها شروع می‌شود. در تانکر شماره یک ادویه‌ها با پمپاژ آب وارد این محفظه می‌شوند.

مکش قوی محفظه و چرخش‌های سریع باعث ترکیب شدن مواد پودری و ایجاد مایه اولیه یک‌دست می‌شوند. درچرخه میکس دوم مواد از یک صفحه با شدت عبور می‌کنند تا مخلوطی همگن بدست بیاید.

در پله سوم ترکیب اولیه از محفظه پمپ شده و وارد تانگر میکس سوم می‌گردد. اینجا همان جایی است که پوره‌ گوجه و یا هسته سس کچاپ وارد محفظه می‌شود.

 بعد از یکنواخت و ترکیب شدن وارد مخزن هموژنیزه چهارم می‌شود. در اینجا پایه سس مایونز، سرکه و روغن به همه مواد قبلی اضافه می‌شود. میکس نهایی در این مرحله اتفاق می‌افتد.

در قدم پنجم، سس فرانسه به مخزن خروجی پمپ می‌شود و پروسه استرلیزه کردن آن انجام می‌شود. مرحله آخر بسته بندی خواهد بود که، کارخانه سس ترانه این محصول را در سه نوع مختلف وارد بازار می‌کند.

انواع بسته بندی سس ترانه

اگر طرفدار سس‌های تک نفره باشید و بخواهید این محصول را برای مصرف رستوران‌ها خریداری کنید، سس سا‌شه‌ای فرانسه 40 و 20 گرمی در دایره انتخاب‌های شما خواهند بود.

با این محصول هم می‌توانید طعم سس فرانسه ترانه را امتحان کنید، و هم با یک چاشنی تر و تازه ظرف غذای هر روزتان را خوش طعم کنید.   

سس فرانسه ترانه در بسته بندی 400 گرمی نیز عرضه می‌شود. این محصول برای مصرف خانگی از بهترین  گزینه‌ها است.

مصرف سس فرانسه ترانه با خوشمزه‌های متفاوت

این ترکیب اعجاب انگیز از ادویه‌های خوش عطر را به هر میان وعده‌ها اضافه کنید تا لذت‌تان طعم آن دو چندان شود. مزه این چاشنی با تست گوجه و پنیر موتزارلا، و یا حتی غلطاندن سمبوسه داغ در سس فرانسه همه چیز رو خوش‌تر می‌کند.

جدول ارزش غذایی سس فرانسه

انرژی (در هر 15 گرم)

29/74 کیلوکالری

میزان قند (در هر 15 گرم)

08/1 گرم

چربی کل (در هر 15 گرم)

68/7 گرم

اسیدها چرب ترانس در سس فرانسه (در هر 15 گرم)

0

نمک (در هر 15 گرم)

2/0 گرم

 

 

چه مواد نگه ‌دارنده‌ای به سس فرانسه ترانه اضافه می‌شود؟  

در سس فرانسه ترانه از اسیدسیتریک برای بالا بردن میزان ماندگاری این محصول استفاده می‌شود. پایه این ماده گیاهی است و با ترکیبات دیگری مثل پتاسیم سربات میکس می‌شود تا بافت سس در بهترین مدت مصرف آن یکدست باقی بماند.

از طرفی ماندگاری سس فرانسه با سطح اسیدی آن نیز کنترل می‌شود. به معنی که اندازه گیری سطح نمکی و اسیدی مواد اولیه، با هدف دقیق کردن بهترین مدت مصرف محاسبه می‌شود.

قیمت سس فرانسه ترانه

قیمت سس فرانسه با توجه نوع بسته بندی و میزان خرید این محصول تعیین می‌شود. قیمت این محصول بر اساس دو فاز تولید و توضیع محاسبه می‌شود. تمام هزینه‌هایی با توجه به در نظر گرفتن رنجی اقتصادی برای محصول نهایی در تولید سس فرانسه صرف می‌شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت سس فرانسه برای بسته‌بندی‌های مختلف می‌توانید با شماره‌های ارائه شده در سایت این شرکت تماس بگیرید.

فروش عمده سس فرانسه و فاز توضیع آن

فروش عمده سس فرانسه فرصت‌های متعددی را در اختیار شما می‌گذارد. با خرید عمده این محصول دسترسی به بازارهای میکرو و بسیار کوچک برایتان ساده می‌شود. ارزش افزوده با تعادلی عالی به نفعتان شما خواهد بود.

اگر برنامه پخش این محصول را دارید، مصرف کنندگان مویرگی این محصول می توانند یکی از اهداف خوب برای کارتان باشد.

خرید سس فرانسه برای رستوران در بازه زمانی بلند مدت هدفمندتر می‌شود. و شما قادر خواهید بود تا مزه‌های محبوب را به منوی خود اضافه کنید و برای جایگزین کردن این محصول با مشکلی مواجه نشوید.

فاز پخش سس فرانسه ترانه

اطمینان از کنترل کیفیت در تمام مراحل توضیع عمده سس فرانسه ترانه یکی چالش‌هایی است که تمام جنبه‌های آن در نظر گرفته شده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها، پیگیری و حصول اطمینان از کیفیت این محصول در هر مکانی است.

کارخانه سس ترانه با اشتراک گذاشتن این جنبه‌ها سایر توزیع کننده و مصرف‌کنندگان از راهکارهای مد نظر مطلع می‌کنند. با این وجود چه تمایل به فروش سس فرانسه در مقایس کوچک داشته باشید و یا از رستوران داران باشید، خروجی سریع این محصول و اتوماتیک بودن فرآیند خرید مسیر شما را ساده می‌کند.

 

ادامه مطلب بستن