سس مایونز دبه ای کم چرب

یکی از جنبه‌های عالی سس مایونز دبه ای کم چرب، درصد بیشتر سایر ترکیبات مایع آن نسبت به روغن است. اما برخلاف محصول همتای آن یعنی سس کاهش یافته، میزان تخم مرغ مصرفی در آن ثابت است.

هدف تولید محصولی با این ویژگی کاهش میزان انرژی در هر سرو مایونز معمول است. اگر از مصرف کنندهای دائم سس مایونز باشید و به این چاشنی علاقه وافر داشته باشید بهترین راه برای لذت دائمی از این مزه خوش طعم، استفاده از سس مایونز کم چرب است. در هر قاشق سس مایونز معمولی حداکثر 100 کالری انرژی و 11 گرم چربی جای گرفته است.

اما سس مایونز دبه ای کم چرب سبک است و به موزات آن در یک قاشق آن شما حداکثر 45 کالری، 100 میلی گرم سدیم و کم تر از 5 گرم کلسترول را وارد بدن خود خواهید کرد.

خصوصیت طلایی دیگر این محصول صفر بودن میزان چربی‌های اشباع نشده در آن است. این از آنجا ناشی می‌شود که از روغن‌های گیاه کم وزن در تولید سس مایونز دبه ای کم چرب ترانه استفاده می‌شود.

جنبه سلامتی این محصول آن را جزو انتخاب‌های قطعی بسیاری قرار داده است. و اگر جزو رستوران دارها باشید حتما تندرستی مشتریان برایتان از اولویت بالایی برخوردار است و با میکس سس مایونز دبه ای کم چرب برای تهیه پایه چاشنی‌های مختلف سلیقه سخت پسندها را هم در منو می‌گنجانید.

برای تولید این محصول، مواد مشابه‌ها با قابلیت ترکیب سرکه و چربی به نسب بیشتری استفاده می‌شود. پایه این امولیسون‌ها از کربوهیدرات و پروتئین است و برای مثال از صمغ خوراکی، انواع سلولز و یا هسته سویا بدست می‌آیند.

این مواد در طبیعت موجود هستند و ترکیب آنها در سس مایونز میزان چربی این محصول را تا 50 درصد کم‌تر خواهد کرد، که این اصلا قابل چشم پوشی نیست. از سویی غلظت سس مایونز دبه ای کم چرب برای طبخ انواع پاستا و سالادهای ملل مناسب است. و این امکان تنوع را در منوی غذایی‌تان بالا خواهد برد.

کارخانه سس ترانه از سال 1381 انتخاب محبوب بسیاری از برای مصرف‌های خانگی و رستورانی بوده است. سابقه طولانی این مجموعه در تولید سس مایونز آن را به یکی از گزینه‌های همیشگی تبدیل کرده است. در ادامه توسعه خط تولید سس کچاپ، محصول برتر بعدی کارخانه ترانه راه اندازی خط تولید سس مایونز بوده است. و در تولید آن طبع ایرانی با ظرافت در نظر گرفته شده است.

سس مایونز دبه ای کم چرب ترانه در بسته بندی 2 کیلوگرمی و پکیج‌های 4 عددی روانه بازار می‌شود. وزن این محصول و بسته بندی چند منظوره آن را به انتخابی مطلوب برای همه افراد خانواده و هم برای طبخ انواع غذا رستورانی است.