سس کچاپ دبه ای

سس کچاپ دبه‌ ای ترانه با استفاده از بهترین گوجه‌های دست چین شده فصل در بسته بندی 8 کیلوگرمی برای مصارف رستوران‌دارن تولید شده است. این سس علاوه بر پایه‌ای از گوجه‌ها قرمز رسیده، از امولسیون اسیدی ترکیب شده با شیرین کنندهای طبیعی تشکیل شده است.

این نوع بسته بندی دقیقا برای هدف مصرف آن در نظر گرفته شده است. بسته بندی سس کچاپ دبه‌ ای طوری تولید شده است که رستوران داران و فروشندگان در ذخیره سازی این محصول با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

یکی از بهترین جنبه‌های این نوع بسته بندی این است که دقیقا با میزان مصرفتان هماهنگ است. از طرفی قادر خواهید بود تا سس کچاپ دبه‌‌ای را در ظرف‌های کوچک تر بر اساس منوی خاص رستوران خود تغییر دهید و آن را به یکی از المان‌های رستوران خود تبدیل کنید.

این نوع بسته بندی کاملا قابلیت بازیافت دارد. جدا از آن می‌توان از بسته سس کچاپ دبه‌ ای ترانه چندین بار استفاده کرده و در محفظه آن مواد مختلف را ذخیره کرد.سس کچاپ دبه ای ترانه - شرکت جام زرین فیروز

سس ترانه از سال 1381 انتخاب محبوب بسیاری از رستوران دارها بوده است. سابقه طولانی این مجموعه در تولید سس کچاپ آن را به یکی از گزینه‌های همیشگی تبدیل کرده است. سس کچاپ اولین محصول این مجموعه بوده است و در تولید آن طبع ایرانی با ظرافت در نظر گرفته شده است.

در ترکیبات سس کچاپ دبه‌ ای در مجموع 9 ماده اولیه استفاده می‌شود. اما کارخانه سس ترانه از طعم‌دهنده‌هایی مثل پودر زنجبیل، پودر سیر و پیاز، روغن مایع گیاهی، پودر پارپریکا، سرکه سفید، فلفل سیاه و نمک، و طعم دهنده‌های طبیعی دیگر استفاده می‌کند.

نگهدارنده‌های به کار گرفته در سس کچاپ دبه‌ ای به مراتب از میان موادی انتخاب می‌شود که اثری قوی‌تری داشته باشند. در این محصول از پتاسیم سربات که با عنوان سربیک اسید شناخته می‌شود، استفاده می‌شود. بعد از طی کردن فاز تولید بسته بندی سس کچاپ دبه‌ ای کاملا هواگیری می‌شود تا احتمال وجود ناخالصی را به صفر برساند.

سس کچاپ دبه‌ ای تاریخ مصرف بالاتری دارد. این سس بیش از یک سال قابلیت ماندگاری دارد و تا این مدت ترکیبات آن در بهترین حالت ممکن باقی می‌ماند. بهترین مدت زمان مصرف سس کچاپ دبه‌ ای ترانه بین بازه یک سال تا یک سال و نیم است.

این سس چاشنی عالی برای غذاهای سرخ کردنی است. خوش طعمی سس گوجه تازه با غلظت کنترل شده و میزان اسیدی متعادل آن را به یکی از مطلوب ترین مزه‌های برای میان وعده‌ها تبدیل کرده است.

سس کچاپ دبه‌ ای یک سس همه کاره برای غذاخوری ها است. از این سس می‌توانید به عنوان ماده اصلی انواع دیگری از سس استفاده کنید. می‌شود به این سس ادویه‌های دانه‌ای دیگری مثل دانه کرفس و گشنیز اضافه کنید تا طعم آن را دقیقا با میل مشتری‌ها و مزه غذا هماهنگ کنید.

برای مثال با اضافه کردن ادویه باربیکیو می‌توانید این ادویه را به چاشنی عالی برای غذاهای گوشتی مختلف تبدیل می‌کند. همچنین با اضافه کردن آب لیمو، اندکی شیرین کننده طبیعی و فلفل قرمز، این سس را برای غذاهای آسیایی هم و پر ادویه هم استفاده کنید.