سس کچاپ ساشه ای تند

سس کچاپ ساشه ای تند با استفاده از بهترین گوجه‌های دست چین شده فصل در بسته بندی 20 گرمی برای مصارف خانگی و یا رستورانی‌ تولید شده است. این سس علاوه بر پایه‌ای از گوجه‌ها قرمز رسیده، از امولسیون اسیدی ترکیب شده با شیرین کنندهای طبیعی تشکیل شده است.

بسته بندی ساشه‌ ای سس کچاپ، اندازه کوچک را امکانات بالا همراه کرده است. در خط تولید سس کچاپ ساشه ای تند از چهار سمت پرس می‌شود، تا احتمال نفوذ هوا در آن به صفر برسد. علاوه بر آن اندازه گیری میزان مصرف با بسته بندی ساشه‌ای دقیق خواهد بود.

سس تند پر مزه یکی از چاشنی‌های دوست داشتنی مشتریان خوش ذوق رستوران‌ها است. و اگر از رستوران داران و فروشندگان باشید، خرید پکیج‌های سس ساشه ای کچاپ ترانه جزو اقلام لیست خرید ماهانه مجموعه شما خواهد شد. زیرا توضیع و مصرف آن بسیار ساده است.سس ساشه ای کچاپ تند ترانه

کارخانه سس ترانه از سال 1381 انتخاب محبوب بسیاری از مشتریان بوده است. سابقه طولانی این مجموعه در تولید سس کچاپ آن را به یکی از گزینه‌های همیشگی سفرها تبدیل کرده است. سس کچاپ اولین محصول این مجموعه بوده است و در تولید آن طبع ایرانی با ظرافت در نظر گرفته شده است.

در ترکیبات این سس از طعم‌دهنده‌هایی مثل پودر زنجبیل، پودر سیر و پیاز، روغن مایع گیاهی، پودر پارپریکا، سرکه سفید، فلفل سیاه و نمک، و طعم دهنده‌های طبیعی دیگر استفاده می‌شود.  اما ترکیب اصلی سس کچاپ ساشه ای تند ترانه ترکیب فلفل آن است.

در این سس پودر فلفل قرمز، سیاه و دانه آن استفاده می‌شود. ترکیب سس ساشه‌ای تند برای انفجار مزه در غذاهای پر طرفدار در نظر گرفته شده است. همچنین فرآیند تولید سس تند به مراتب طولانی تر از سس کچاپ معمول است. دلیل این مسئله جا افتادن ترکیب‌های ادویه‌ای با پایه پوره گوجه فرنگی و سرکه است.

سس ساشه‌ای تند بعد از تولید و توزیع، بسته به زمانی که از تاریخ تولید آن گذشته باشد ممکن است ترکیب آن روانتر شود و مقداری از هم جدا شود. همیشه در نظر داشته باشید که قبل از مصرف این محصول آن را خوب تکان دهید و ترکیب کنید.

سس کچاپ ساشه ای تند تا 1 سال و نیم قابلیت ماندگاری دارد و در این مدت ترکیبات آن در بهترین حالت ممکن هستند. بهترین مدت زمان مصرف سس کچاپ ساشه ای تند حداکثر یک سال است.

این سس چاشنی عالی برای غذاهای سرخ کردنی است. خوش طعم سس گوجه تازه با غلظت کنترل شده و طعم متعادل اسیدی آن را به یکی از مطلوب ترین مزه‌ها برای میان وعده‌ها تبدیل کرده است.

سس کچاپ ساشه ای تند یک سس همه کاره برای غذاخوری ها است. از این سس می‌توانید به عنوان ماده اصلی انواع دیگری از سس استفاده کنید. با اضافه کردن ادویه باربیکیو می‌توانید این ادویه را به چاشنی عالی برای غذاهای گوشتی و ساندویچ‌ها تبدیل کنید.

همچنین با اضافه کردن آب لیمو، اندکی شیرین کننده طبیعی و فلفل قرمز، این سس را برای غذاهای آسیایی هم و پر ادویه هم استفاده کنید. پس منوی خود را محدود نکنید و امکان خوردنی‌های جذاب را در آن بیشتر کنید.