سس کچاپ ساشه ای

سس کچاپ ساشه ای با استفاده از بهترین گوجه‌های دست چین شده فصل در بسته بندی 20 گرمی برای مصارف رستوران‌دارن و نیاز خانگی تولید شده است. این سس علاوه بر پایه‌ای از گوجه‌ها قرمز رسیده، از امولسیون اسیدی ترکیب شده با شیرین کنندهای طبیعی تشکیل شده است.

در گذشته بسته بندی صرفا برای حفاظت از کیفیت مواد غذایی استفاده می‌شد. اما امروزه هسته این جریان به کلی عوض شده است و بسته بندی بخش مهمی از یک محصول است. با انتخاب بسته بندی ساشه ای و سس تک نفره راحتی در مصرف، انعطاف پذیری و سادگی ذخیره کردن جنبه‌های خواهند بود که به شما امکان کنترل زیادی می‌دهد. به موازات آن سرو سریع غذا با سس کچاپ ساشه ای و مصرف راحت آن رضایت مشتریان را بالا خواهد برد.شرکت جام زرین فیروز - سس ساشه کچاپ

بسته بندی سس تک نفره امکان استفاده مجدد و قابلیت بازیافت را دارد. در واقع پکیج ساشه ای ترکیبی از بسته بندی هوشمندانه و فعالانه است. به این معنی که هم پتانسیل کارایی بالایی دارد و هم راه حل استفاده بهینه از منابع در آن نهادینه شده است.

سس کچاپ ساشه ای احتمال نتیجه‌ منفی را در ارائه محصولاتان به حداقل می‌رساند. برای مثال دیگر نیازی به چک کردن جذب رطوبت و فساد در آن نیست، زیرا احتمال آن در این نوع بسته بندی صفر است.

در ترکیبات این سس از طعم‌دهنده‌هایی مثل پودر زنجبیل، پودر سیر و پیاز، روغن مایع گیاهی، پودر پارپریکا، سرکه سفید، فلفل سیاه و نمک، و طعم دهنده‌های طبیعی دیگر استفاده می‌شود.

سس کچاپ ساشه ای تا 270 روز قابلیت ماندگاری دارد و تا این مدت ترکیبات آن در بهترین حالت ممکن هستند. بهترین مدت زمان مصرف سس کچاپ ساشه ای حداکثر یک سال است.

این سس چاشنی عالی برای غذاهای سرخ کردنی است. سس گوجه خوش طعم و تازه با غلظت کنترل شده و اسیدی متعادل یکی از مطلوب ترین مزه‌ها برای میان وعده‌ها است.

سس کچاپ ساشه ای یک سس همه کاره برای غذاخوری ها است. از این سس می‌توانید به عنوان ماده اصلی انواع دیگری از سس استفاده کنید. با اضافه کردن ادویه باربیکیو می‌توانید این ادویه را به چاشنی عالی برای رنج مختلفی از غذاهای نانی تبدیل کنید.

همچنین با اضافه کردن آب لیمو، اندکی شیرین کننده طبیعی و فلفل قرمز، این سس را برای غذاهای آسیایی هم و پر ادویه هم استفاده کنید. حتی می‌شود تغییرات در پایه سس را به مشتری بسپارید. با همراه کردن سس کچاپ ساشه ای با بسته‌های یک نفره ادویجات، سکان طعم و مزه را به خود آنها بسپارید و مطمئن باشید که آنها  از این تنوع لذت زیادی خواهند برد.

کارخانه سس ترانه از سال 1381 انتخاب محبوب بسیاری از رستوران دارها بوده است. سابقه طولانی این مجموعه در تولید سس کچاپ آن را به یکی از گزینه‌های همیشگی سفرها تبدیل کرده است. سس کچاپ اولین محصول این مجموعه بوده است و در تولید آن طبع ایرانی با ظرافت در نظر گرفته شده است.